Benutzername/Passwort vergessen?

Bei Interesse können Sie uns Ihre Daten mittels Schaltfläche "Bewerben" übermitteln.

tesař, betonář, zedník, stavební dělník - Mosty (m/ž)

Bezeichnung: tesař, betonář, zedník, stavební dělník - Mosty (m/ž)
Job-ID: CZ-2018-123769
Berufsgruppe: Gewerblich
Einsatzbereich: dopravní stavitelství
Einsatz ab: ihned
Einsatzort: Olomoucký kraj
Land: Tschechien
Bundesland: Olomoucký kraj
Berufserfahrung erforderlich: Berufserfahrung von Vorteil
Beschäftigungsausmaß: Vollzeit
Allgemeines: Pracovní pozice je vypsaná pro koncernovou společnost STRABAG a.s., provozní jednotku, která provádí stavby v Olomouckém kraji.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis prostřednictvím našeho online formuláře.
Těšíme se na Vaši žádost!
Aufgaben:
  • práce v oboru inženýrského a dopravního stavitelství
  • práce na železobetonových, předpínaných, prefabrikovaných a montovaných mostních konstrukcí
  • bednění a odbednění mostních konstrukcí
  • betonáž mostních konstrukcí
  • montáž prefabrikovaných prvků
  • týmová spolupráce
Voraussetzungen:
  • vzdělání střední odborné s výučním listem
  • praxe v oboru výhodou
  • ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B
  • český nebo slovenský jazyk
Zusatzinfo: NABÍZÍME:
nadstandartní mzdové ohodnocení, přátelské pracovní prostředí, stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti, týden dovolené navíc
Kontakt: STRABAG a.s.
Dir. TE
Karin Bílková
Na Bělidle 198/ 21
150 00 Praha 5/ Česká republika
Tel.: +420 222 868 220
www.strabag.cz
Veröffentlicht ab: 16.03.2018

BRVZ HRD   Impressum