Benutzername/Passwort vergessen?

Bei Interesse können Sie uns Ihre Daten mittels Schaltfläche "Bewerben" übermitteln.

TAKARÍTÓ/UDVAROS TAKARÍTÓ

Bezeichnung: TAKARÍTÓ/UDVAROS TAKARÍTÓ
Job-ID: HU-2017-021023
Berufsgruppe: Gewerblich
Einsatzbereich: STRABAG-PFS/Ingatlanüzemeltetés
Einsatz ab: azonnal
Einsatzort: Budapest
Land: Ungarn
Bundesland: Pest
Berufserfahrung erforderlich: Einschlägige Berufserfahrung
Beschäftigungsausmaß: full-time (part-time possible)
Aufgaben:
  • A megrendelők létesítményeiben takarítási és külterület rendezési feladatok megvalósítása.
  • Közös helyiségek egyeztetett módon történő tisztán tartása.
  • Vízszintes és függőleges bútor felületek nedves áttörlése.
Voraussetzungen:
  • Takarítási tapasztalat
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Igényes, tiszta, önálló munkavégzés
  • Előny: Tisztítás-technológiai (takarító) OKJ képesítés, B kategóriás gépjárművezetői engedély
Kontakt: Bartusné Ördög Mária
STRABAG Property and Facility Services Zrt.
Emberi erőforrás menedzsment igazgatóság
H-1095 Budapest
Máriássy u. 7.
Tel.: +36 30/557 3559
Veröffentlicht ab: 13.03.2017

BRVZ HRD   Impressum